Czytanie po angielsku wzbogaca słownictwo, uczy nowych zasad gramatycznych, poprawia koncentrację, ćwiczy wyobraźnię i pamięć. Jeśli poszukujecie Państwo topowych pozycji w języku angielskim, w Book Corner czeka na Was szeroki wybór książek dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. W tej kategorii przygotowaliśmy prawdziwy bestseller – serię książek Jeffa Kinneya opowiadających o przygodach nastoletniego Grega Heffley’a.

Dziennik cwaniaczka cieszy się ogromną popularnością wśród młodzieży. Anglojęzyczna wersja pozwala poznać przygody młodego bohatera, ale też uczyć się języka angielskiego. Decydując się na ten sposób nauki, dobrze jest mieć pod ręką słownik, aby w razie potrzeby sprawdzić znaczenie nieznanych słów. Na kartach Diary of a Wimpy Kid niektóre słowa będą pojawiały się znacznie częściej. Dobrze jest je poznać i zapamiętać. Warto podkreślić, że poprzez czytanie książek w języku angielskim nowe słowa o wiele łatwiej i skuteczniej zapadają w pamięć.

Diary of a Wimpy Kid – prosta lektura anglojęzyczna dla młodzieży

Czytając Dziennik cwaniaczka po angielsku, można zauważyć, że książki te są napisane prostym językiem. Idealnie sprawdzają się jako łatwe lektury do czytania w obcym języku. Stanowią cenny materiał językowy, dzięki któremu można poznać konstrukcje i schematy zdań. Czytając książki dla dzieci po angielsku regularnie, już w niedługim czasie zdobywa się umiejętność używania angielskich czasów w sposób intuicyjny. Metoda ta jest wyjątkowo skuteczna i polecana przez lingwistów. Co zrobić, aby nauka przynosiła pożądane rezultaty? Przede wszystkim robić to na spokojnie. Niekonieczne jest sprawdzanie każdego słówka w słowniku i analizowanie struktury gramatycznej. Czytajmy po angielsku po to, aby lektura sprawiała nam przyjemność. W Book Corner proponujemy wiele ciekawych książek anglojęzycznych. Jesteśmy przekonani, że przypadną one Państwu do gustu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl