Promocje
My Favourite Mistake - Marian Keyes
My Favourite Mistake - Marian Keyes

84,01 zł

Cena regularna: 125,00 zł

Najniższa cena: 45,01 zł
szt.
The Locked Door -  Freida McFadden
The Locked Door - Freida McFadden

25,99 zł

Cena regularna: 45,99 zł

Najniższa cena: 45,99 zł
szt.

W kategorii Książki dla dzieci znajdują się książki dla dzieci po angielsku, dobre dla maluchów i starszych. Jest tutaj Peppa Pig i Harry Potter i dużo, dużo więcej dziecięcych bohaterów. Dzieci mają naturalną zdolność przyswajania języków, kiedy są jeszcze małe. Czytanie książek po angielsku w młodym wieku zaowocuje w przyszłości i jest często wykorzystywaną techniką rozwijania dwujęzyczności.

Książki dla dzieci po angielsku są idealną pomocą naukową

Osoby, a zwłaszcza dzieci, które poznały język angielski na poziomie podstawowym, powinny jak najszybciej sięgnąć po lekturę w tym języku. Znając dużą ilość słówek i podstawowe reguły gramatyczne, czytanie książek po angielsku nie stanowi dużej trudności. Wręcz przeciwnie zapewnia świetne rezultaty nauki. W Book Corner znajdziecie Państwo szeroki wybór książek dla dzieci po angielsku. Zainteresują one dzieci i młodzież, ponieważ są lekturami na topie. Alicja w krainie czarów, Avatar, Dziennik cwaniaczka, Harry Potter, Świnka Peppa czy wreszcie Pokemony. Świat książek do czytania w języku angielskim to wiele pozycji godnych wyboru najmłodszych i starszych dzieci. Lektury te pomogą oswoić się Waszym pociechom z naturalnym językiem angielskim, takim jak Anglicy i Amerykanie posługują się na co dzień. Warto podkreślić, że najlepsze efekty czytania książek dla dzieci po angielsku przynosi regularna praca. Poświęcenie 10-15 minut dziennie na przeczytanie kilku stron to gwarancja poznania wielu nowych słówek, idiomów oraz nowych zasad gramatycznych.

Dlaczego warto podarować dziecku anglojęzyczną lekturę?

Jak wiadomo, czytanie książek przynosi wiele korzyści. Czytanie książek dla dzieci po angielski ma mnóstwo zalet. Rozwijanie wyobraźni to nie jedyny plus czytania anglojęzycznych pozycji. Podarowując dziecku książkę w języku angielskim, o wiele szybciej przyswoi ono słownictwo i konstrukcje gramatyczne. Aby nauczyć się języka angielskiego, nie trzeba wyjeżdżać do Stanów Zjednoczonych. O wzbogacenie słownictwa można zadbać w zaciszu swojego domu. Warto podkreślić, że nauka pojedynczych słów z ich tłumaczeniami nie jest do końca skuteczna. Najlepszym rozwiązaniem jest dobry kurs języka angielskiego i samodzielna praca, którą stanowi czytanie książek po angielsku. Jeśli poszukujecie Państwo lektur dobrych wydawnictw, w Book Corner znajdziecie wiele interesujących pozycji. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi propozycjami książek dla dzieci i młodzieży po angielsku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl