Promocje
Maze Runner Series James Dashner 5 Books
Maze Runner Series James Dashner 5 Books
169,00 zł 99,99 zł
szt.
Guinness World Records 2023
Guinness World Records 2023
121,00 zł 82,99 zł
szt.
The Love Hypothesis - Ali Hazelwood
The Love Hypothesis - Ali Hazelwood
65,99 zł 38,99 zł
szt.
Super Extra Deluxe Essential Handbook (Pokemon)
Super Extra Deluxe Essential Handbook (Pokemon)
79,99 zł 52,99 zł
szt.
Mr Men My Complete Collection 48 Books Set
Mr Men My Complete Collection 48 Books Set
299,99 zł 219,99 zł
szt.
Greenlights
Greenlights
120,00 zł 105,99 zł
szt.

W kategorii Książki dla dzieci znajdują się książki po angielsku dla małych i trochę większych dzieci. Jest tutaj Peppa Pig i Harry Potter i dużo, dużo więcej dziecięcych bohaterów. Dzieci mają naturalną zdolność przyswajania języków kiedy są jeszcze małe. Czytanie książek po angielsku w młodym wieku zaowocuje w przyszłości i jest często wykorzystywaną techniką rozwijania dwujęzyczności.

Książki dla dzieci po angielsku

 

Książki anglojęzyczne dla dzieci nie tylko zaznajamiają maluchy z językiem angielskim, ale także uczą wielu nowych, przydatnych rzeczy. Rozwija się u nich zdolność abstrakcyjnego myślenia, dzieci poszerzają swoją praktyczną wiedzę o świecie. Dzięki książkom anglojęzycznym nauka języka staje się przyjemna i kojarzy się przede wszystkim z dobrą zabawą. Czytanie dzieciom oraz czytanie przez nich tekstów w języku obcym rozwija ich zdolności kognitywne, dzięki czemu dalsza nauka staje się o wiele prostsza, przyjemniejsza. Warto pamiętać, że jak najwcześniejsze zaznajomienie dziecka z językiem obcym to inwestycja w przyszłość.

Czytanie książek anglojęzycznych dla dzieci to doskonały sposób na uzupełnienie nauki oraz zachęcenie do rozpoczęcia przygody z językiem. Jednak, aby rozpocząć ją w ten sposób, trzeba odpowiednio dobrać materiały. Książki dla dzieci po angielsku umożliwiają im kontakt z inną kulturą, a także poszerzają horyzonty poznawcze. Odpowiadają też za pierwszy kontakt z angielską literaturą. Im wcześniej wprowadzimy do świata naszego dziecka książki anglojęzyczne, tym łatwiej będzie mu przyswoić język. Tego typu literatura pokazuje odmienną od codziennej rzeczywistość i zachęca do poznawania świata.

Jakie książki dla dzieci po angielsku wybrać? Jak zacząć naukę języka przez czytanie? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź na naszej stronie internetowej. Oferujemy szeroki wybór książek po angielsku dostosowanych do wieku i zainteresowań maluchów. Dzięki nim nauka języka angielskiego będzie dla nich przyjemnością, a nie wyzwaniem nie do pokonania.

 

Książki dla dzieci po angielsku są idealną pomocą naukową 

Osoby, a zwłaszcza dzieci, które poznały język angielski na poziomie podstawowym, powinny jak najszybciej sięgnąć po lekturę w tym języku. Znając dużą ilość słówek i podstawowe reguły gramatyczne, czytanie książek po angielsku nie stanowi dużej trudności. Wręcz przeciwnie zapewnia świetne rezultaty nauki. W Book Corner znajdziecie Państwo szeroki wybór pozycji godnych uwagi. Zainteresują one dzieci i młodzież, ponieważ są lekturami na topie. Alicja w krainie czarów, Avatar, Dziennik cwaniaczka, Harry Potter, Świnka Peppa czy wreszcie Pokemony. Świat książek do czytania w języku angielskim to wiele pozycji godnych wyboru najmłodszych i starszych dzieci. Lektury te pomogą oswoić się Waszym pociechom z naturalnym językiem angielskim, takim jak Anglicy i Amerykanie posługują się na co dzień. Warto podkreślić, że najlepsze efekty czytania książek po angielsku przynosi regularna praca. Poświęcenie 10-15 minut dziennie na przeczytanie kilku stron to gwarancja poznania wielu nowych słówek, idiomów oraz nowych zasad gramatycznych.

Dlaczego warto podarować dziecku anglojęzyczną lekturę?

Jak wiadomo, czytanie książek przynosi wiele korzyści. Czytanie lektur w języku obcym to jeszcze więcej zalet. Rozwijanie wyobraźni to niejedyny plus czytania anglojęzycznych pozycji. Podarowując dziecku książkę w języku angielskim, o wiele szybciej przyswoi ono słownictwo i konstrukcje gramatyczne. Aby nauczyć się języka angielskiego, nie trzeba wyjeżdżać do Stanów Zjednoczonych. O wzbogacenie słownictwa można zadbać w zaciszu swojego domu. Warto podkreślić, że nauka pojedynczych słów z ich tłumaczeniami nie jest do końca skuteczna. Najlepszym rozwiązaniem jest dobry kurs języka angielskiego i samodzielna praca, którą stanowi czytanie książek po angielsku. Jeśli poszukujecie Państwo lektur dobrych wydawnictw, w Book Corner znajdziecie wiele interesujących pozycji. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi propozycjami książek dla dzieci i młodzieży po angielsku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl