Promocje
My Favourite Mistake - Marian Keyes
My Favourite Mistake - Marian Keyes

84,01 zł

Cena regularna: 125,00 zł

Najniższa cena: 45,01 zł
szt.
The Locked Door -  Freida McFadden
The Locked Door - Freida McFadden

25,99 zł

Cena regularna: 45,99 zł

Najniższa cena: 45,99 zł
szt.

Book Corner przedstawia szeroką ofertę wyselekcjonowanych anglojęzycznych książek dla młodszych i starszych. Ofertę naszej księgarni wyróżnia szereg ciekawych kolekcji w języku angielskim.

Jesteśmy jedną z nielicznych księgarni językowych, które są chętnie wybierane przez klientów ze względu na dobre ceny oraz duży wybór książek. Z myślą o całej rodzinie posiadamy książki w różnych kategoriach wiekowych, więc każdy znajdzie swoją ulubioną pozycję do przeczytania. Przeróżne gatunki książek dostępne na jednej stronie, u nas zrobisz zakupy dla całej rodziny. W ostatnim czasie wzrosło zapotrzebowanie na książki w języku angielskim, są to produkty najczęściej wybierane na prezent dla drugiej osoby z różnych okazji. Niezależnie od wieku, możesz już dzisiaj zacząć przygodę z czytaniem anglojęzycznej literatury.

Przyswajanie języka obcego poprzez czytanie książek

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko rozszerzyło swoją wiedzę językową możesz mu zagwarantować dobry start wybierając książki dla dzieci po angielsku z naszej księgarni. Bardzo istotne jest czytanie książek przez dzieci od najmłodszych lat w języku angielskim, dlatego warto zaproponować książkę młodemu czytelnikowi, ponieważ jest to dobra inwestycja w przyszłość. Nauka języka angielskiego może być przyjemna, gdy towarzyszą bohaterowie ulubionych bajek Twojego dziecka. Nie tylko tekst, ale też kolorowe obrazki zachęcają najmłodszych do kontynuowania zapoznawania się z treścią książki. Literatura anglojęzyczna pozwoli na osiągnięcie większych sukcesów w szkole, ale także w przyszłym dorosłym życiu. Książki dla dzieci po angielsku poszerzają słownictwo oraz wpływają na rozwój kompetencji językowej.

Nie od dziś wiadomo, że dzieci “chłoną wiedzę jak gąbki”, dlatego też dobrym pomysłem jest szlifowanie umiejętności językowych już od najmłodszych lat. Pamiętajmy o tym, że im więcej dziecko przeczyta w danym języku tym większa szansa na to, że z każdym dniem w sposób naturalny zacznie krok po kroku przyswajać język obcy, co zapunktuje w przyszłości podczas pokonywania barier językowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl